Polska zwyciężyła w ostatnim meczu kontrolnym z Turcją przed EURO 2024! Kontuzje Roberta Lewandowskiego i Karola Świderskiego

Początek spotkania odbędzie się w poniedziałek (10.06.2024 r.) o godz. 20:45. Studio przedmeczowe w TVP 1 rozpocznie się o godz. 20:20.

Stream online będzie dostępny na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto wszystkich Czytelników zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji na żywo z tego pojedynku w naszym serwisie – www.dziennikbaltycki.pl. Dla polskiej reprezentacji mecz z Turcją będzie ostatnim sprawdzianem przed EURO 2024. Być może trener Michał Probierz wystawi taki skład, w którym nasza drużyna zacznie mistrzostwa Europy w Niemczech.

Robert Lewandowski i spółka chcą jak najlepiej przygotować się do EURO 2024. Turcja spisywała się bardzo dobrze w eliminacjach i będzie dla Biało-Czerwonych wymagającym rywalem. Polacy chcą jednak wygrać to spotkanie i w dobrych nastrojach pożegnać się z kibicami przed wylotem na mistrzostwa Europy do Niemiec. Jeśli widziałeś coś interesującego, zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo, podziel się tym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *