Najlepsze teksty memów po meczu Polska – Turcja. Internauci jak zawsze dali radę. “Polska ma już autokar na EURO 2024”

Kadrowicze kontuzje będą stanowić problem dla selekcjonera Michała Probierza. Już w poprzednim meczu towarzyskim z Ukrainą boisko opuścili Arkadiusz Milik, Taras Romanczuk i Nicola Zalewski. Milik jest najbardziej poszkodowany, po przejściu operacji nie wystąpi na EURO 2024. Romanczuk znalazł się w kadrze na mistrzostwa Europy, a Zalewski zagrał w meczu z Turcją.

Pierwszą radość przyniósł gol Karola Świderskiego po podaniu Roberta Lewandowskiego. Jednak żaden z tych piłkarzy nie zdołał dotrwać do końca pierwszej połowy. Świderski, po zdobyciu bramki, złapał kontuzję podczas radości z gola i musiał opuścić boisko. Lewandowski, również zmuszony do opuszczenia meczu z powodu kontuzji, nie jest poważnie zagrożony i będzie gotowy do gry na EURO 2024 w Niemczech.

W innym zdarzeniu, Kacper Urbański przegrał pojedynek z bramkarzem przeciwnika, co przyczyniło się do wyrównania reprezentacji Turcji. Ostatecznie, zwycięskiego gola dla Polski strzelił Zalewski. Pod opieką trenera Probierza kadra nie przegrała żadnego z ośmiu meczów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *