Wycieczka demo SUP po raz drugi na Kaszubach. Weekend 8 i 9 czerwca nad Jeziorem Łapińskim.

SUP Demo Tour Kaszuby 2024 to wydarzenie dla wszystkich fanów pływania na deskach. W tym roku odbędzie się w dniach 8 i 9 czerwca na plaży ośrodka Roma nad urokliwym Jeziorem Łapińskim.

Z mistrzem Polski, zawody dla zupełnych amatorów, pokaz pierwszej pomocy, joga na wodzie – wszystko to całkowicie bezpłatnie czeka na uczestników imprezy SUP Demo Tour Kaszuby – Żukowo SUP Cup, która odbędzie się 8 i 9 czerwca w ośrodku Roma nad Jeziorem Łapińskim – informują organizatorzy. Dla uczestników zaplanowano całą serię wydarzeń, podczas których za darmo będziemy mogli wypróbować akcesoria przeznaczone dla sportów wodnych.

Oprócz desek będą przygotowane kajaki czy supo-rowerki. Nieistotne jest czy mamy jakiekolwiek doświadczenie, czy to nasze pierwsze kroki na desce.

Podczas SUP Demo Tour obecni będą Bartłomiej Kleinschmidt i Tomasz Osicki, którzy w ciągu dwóch dni poprowadzą profesjonalne szkolenia. Oprócz nich nad bezpieczeństwem będą czuwać strażacy z OSP Żukowo.

Każda z przygotowanych aktywności ma przede wszystkim umilić spędzony czas w gronie rodziny. Dołącz do nas i śledź “Dziennik Bałtycki” codziennie.

Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *