Lechia Gdańsk wyjeżdża na zgrupowanie do Gniewina na minimum tydzień. Czy będzie sparing z Legią Warszawa?

Trener Szymon Grabowski i jego drużyna przygotowują się do nowego sezonu w PKO Ekstraklasie. Zespół Lechii Gdańsk rozpocznie treningi 17 czerwca, a następnie uda się na tygodniowe zgrupowanie do Gniewina. Istnieje także możliwość przedłużenia pobytu.

Planowane są mecze kontrolne z Lechem Poznań i Wisłą Płock, a także oczekiwane jest potwierdzenie gry z Legią Warszawa. Przed sezonem nieuniknione są ruchy kadrowe, a klub szuka wzmocnień. Graczami, którzy pożegnali się z zespołem, są Dawid Bugaj oraz Jakub Sypek.

Ponadto Antoni Mikułko, Jan Biegański i Bartosz Brzęk zostaną wypożyczeni. Kontrakty zostaną przedłużone automatycznie dla niektórych zawodników, a klub planuje także wykupienie gracza wypożyczonego z Valmiera. Klub już rozpoczął negocjacje i planuje podpisanie kontraktu z młodym bramkarzem Szymonem Weirauchem.

Pojawiają się także nazwiska innych potencjalnych wzmocnień, w tym Hide Vitalucci, David Widlarz i Sanel Bojadzic. Zespół Lechii czeka także na dołączenie do treningów kilku graczy po kontuzjach. Klub jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się informacjami o swoim zespole, wydarzeniach i konkursach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *