Bilety na mecz siatkarski Polski w Ergo Arenie przed igrzyskami w Paryżu

W gdańsko-sopockiej Ergo Arenie wystąpią drużyny narodowe Polski, Stanów Zjednoczonych, Japonii i czwartego uczestnika turnieju olimpijskiego, który przejdzie kwalifikacje. Francja, Niemcy, Brazylia, Stany Zjednoczone, Japonia, Polska i Kanada to drużyny męskie pewne udziału w turnieju olimpijskim. Kolejne pięć drużyn dostanie się po turniejach ostatniej szansy.

Będą to cztery najwyżej sklasyfikowane w rankingu zespoły po edycji Ligi Narodów 2024 oraz najwyżej sklasyfikowany w rankingu FIVB zespół z Afryki. Sprzedaż biletów na turniej w Ergo Arenie już się rozpoczęła. Bilety są dostępne w trzech kategoriach cenowych.

Kategoria 3 za 105,5 zł to miejsca wzdłuż boiska na górnych kondygnacjach hali. Kategoria 2 za 212 zł obejmuje miejsca na górnych kondygnacjach wzdłuż boiska i sektorach za placem gry. Natomiast kategoria 1 za 318 zł to miejsca najbliżej parkietu w najdogodniejszych sektorach.

Godziny rozpoczęcia meczów mogą ulec zmianie, więc Polski Związek Piłki Siatkowej zastrzega, że godziny rozpoczęcia meczów mogą ulec zmianie. Jeśli widziałeś coś interesującego lub zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo, to podziel się tym z nami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *