Arka Gdynia – Motor Lublin NA ŻYWO 2.06.2024 r. Arka chce dziś wpłynąć do Ekstraklasy! Wynik meczu, relacja, składy drużyn

Początek spotkania w niedzielę (2.06.2024 r.) o godz. 18:00. Studio przedmeczowe w Polsacie Sport 1 rozpocznie się o godz. 17:30.

Piękniejsza strona kobiecej reprezentacji piłkarskiej będzie głównym tematem, gdy Arka zagra o zwycięstwo i awans do elity w Lidze, 2.06.2024. Piękne cheerleaderki z Trójmiasta rozgrzewają publiczność, podczas gdy zespoły Lechii Gdańsk i GKS-u Katowice awansowały do PKO Ekstraklasy. Teraz czas na finał barażu, a po nim poznany zostanie komplet drużyn w krajowej elicie na kolejny sezon. Stawkę uzupełni Arka Gdynia lub Motor Lublin.

Arka miała słabą końcówkę sezonu, ale już w półfinale barażu z Odrą Opole zagrała dobrze i skutecznie. W niedzielę będzie chciała to powtórzyć, a wszystkie bilety na to spotkanie zostały wyprzedane. Kibice wierzą w zwycięstwo i że wieczorem będą fetować z piłkarzami i trenerami awans Arki do PKO Ekstraklasy. Trener Robert Kościecha zachęca do dołączenia do nich na Facebooku, gdzie publikowane są najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy.

Jeśli widziałeś coś interesującego lub zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo – dołącz do społeczności.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *