Energa Gryf Słupsk – Gedania II Gdańsk 1:0. Trzy kroki do awansu [ZDJĘCIA]

Gryf Słupsk pokonał Gedanię II Gdańsk 1:0. Gospodarze dominowali w całym meczu, jednak nie zdołali przekuć tego na bramki. Decydujące trafienie padło dopiero w 80. minucie, gdy precyzyjny strzał przy słupku oddał Andrzej Łyszyk, zapewniając drużynie trzy punkty. Trener Gryfa, Krzysztof Muller, wyraził swoje uznanie dla zawodników po meczu, podkreślając swoje dumne uczucia wobec nich.

Mówił także o trudnych warunkach, jakie stworzyła drużyna Gedanii oraz skoncentrował uwagę na kolejnym spotkaniu z Arką Gdynia. Drugie miejsce w tabeli zajmuje Jaguar Gdańsk, który ma na koncie 73 punkty. Sezon pozostał do zakończenia trzy kolejki, a Gryfici potrzebują siedmiu punktów, aby awansować. Ich kolejne mecze to starcia z Arka II Gdynia (wyjazd), Powiślem Dzierzgoń (dom) oraz Suprą Kwidzyn (wyjazd).

Jaguar Gdańsk, rywal Gryfa w walce o awans, będzie rywalizować z MKS Władysławowo (dom), Bałtykiem Gdynia (wyjazd) oraz Startem Miastko (dom). Zachęcamy do dołączenia do nas na Facebooku, gdzie publikujemy interesujące artykuły, wydarzenia oraz konkursy, a także zachęcamy do dzielenia się z nami ciekawymi zdjęciami i nagraniami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *