Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec: Almost 10 tysiąc fans watched the victory. Were you at the match? Find yourself in the photos

Kibice Arki Gdynia pokazali, że są z drużyną na dobre i na złe i wspierali piłkarzy przez całe spotkanie. Gospodarze nie grali na swoim, dobrym, poziomie, ale fani cały czas dopingowali piłkarzy, którzy przecież walczą o awans do PKO Ekstraklasy. Cel jest już naprawdę blisko, niemal na wyciągnięcie ręki, ale żółto-niebiescy muszą zachować czujność w końcówce sezonu.

„Arka się męczyła, ale wygrała ze spadkowiczem. Kibice do końca nas wpierali, to jest fantastyczne i jestem wdzięczny za to. Zawodnicy przyznawali, że nie było z trybun żadnych negatywnych emocji pomimo słabej gry w tym meczu, bo to trzeba sobie wprost powiedzieć,” przyznał trener Arki, Wojciech Łobodziński.

Tak oceniliśmy piłkarzy Arki za mecz z Zagłębiem. Zagłębie Sosnowiec wprawdzie nie ma już szans na utrzymanie się w Fortunie 1. Lidze, ale postawiło się wiceliderowi tabeli.

Mecz był trudny dla gospodarzy, gra się nie układała, ale najważniejsze, że spotkanie zakończyło się zdobyciem trzech punktów przez podopiecznych trenera Łobodzińskiego. Zwycięskiego gola strzelił Olaf Kobacki z rzutu karnego. Bramka padła na początku spotkania, a gdynianie utrzymali korzystny wynik do końcowego gwizdka sędziego.

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia NA ŻYWO. Kto wygra derby Trójmiasta? Kto wygra derby Trójmiasta?

Arka wprawdzie tego awansu jeszcze pewna nie jest, ale na pewno zrobiła ważny krok we właściwym kierunku. Byliście na meczu Arki Gdynia z Zagłębiem Sosnowiec w rozgrywkach Fortuny 1. Ligi?

Znajdźcie siebie na zdjęciach. Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *