Lechia Gdańsk is having fun and waiting for the derby with Arka Gdynia. Kacper Sezonienko: Return after relegation is doubly joyful. We are ready for the Ekstraklasa

Kacper Sezonienka źródło jest zachwycony awansem drużyny Lechii do krajowej elity piłkarskiej. W ubiegłym roku, gdy Gdańszczanie spadali z Ekstraklasy, był w innym nastroju. Teraz szczęście go rozpromienia, ponieważ zespół powrócił do ekstraklasy.

Sezonienka podkreśla, że przy tak młodym wieku to ogromne osiągnięcie. Cieszy się, że pozostał w Lechii i zdobycie awansu po spadku smakuje podwójnie. Mówi też o satysfakcji z wygranej w Krakowie oraz niecierpliwości związanej z meczem z Arką.

Sezonienka opowiada także o grze drużyny, walki oraz odpowiadaniu na stracone bramki. Podkreśla, że drużyna udowodniła swoją siłę i zdecydowaną wolę. Mówi, że zwycięstwo w Krakowie było dla nich bardzo ważne.

Zauważa też, jak dobrze współpracują z Maksymem Chłańem oraz wyraża nadzieję na jeszcze lepsze działanie w przyszłości. Chłań również wypowiada się na temat swojej przyszłości w Lechii, mówiąc, że na razie nie myśli o zmianie klubu, gdyż ma jeszcze rok kontraktu. Dodaje, że dla niego najważniejsze jest to, co pokazuje na boisku, a nie pieniądze czy kontrakty.

Obaj zdają się być pewni, że drużyna jest gotowa na wyzwania Ekstraklasy, i wyrażają chęć świętowania mistrzostwa ligi z kibicami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *