Austria – Turcja: Merta Günoka genialna interwencja odprawiła Austrię do domu! NA ŻYWO

Początek spotkania we wtorek (2.07.2024 r.) o godz. 21:00. Studio przedmeczowe w TVP 1 i w TVP Sport rozpocznie się o godz. 20:30.

Stream online dostępny będzie na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto wszystkich Czytelników zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji na żywo z tego pojedynku w naszym serwisie – www.dziennikbaltycki.pl. Najlepsze memy po meczu Polska – Austria. Austria sprawiła dużą niespodziankę wygrywając bardzo silną grupę z Francją, Holandią i Polską.

Pracuje na miano “czarnego konia” turnieju EURO 2024 i tym razem przystąpi do meczu w roli faworyta. Obecność w ćwierćfinale Austrii lub Turcji będzie dużą niespodzianką, a jedna z tych drużyn na pewno znajdzie się w czołowej “ósemce” mistrzostw Europy. Austria grała tak dobrze w fazie grupowej, że to ona jest uważana za faworyta tego meczu. Turcja z pewnością podejmie walkę i potrafi zaskoczyć, ale tym razem będzie musiała sobie radzić bez dwóch kluczowych piłkarzy, którzy muszą pauzować za żółte kartki.

Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *