Najdrożsi piłkarze Arki Gdynia: Kto jest najbardziej wartościowy? Ranking TOP 20

Arka miała bardzo dobry początek tego roku. Do rundy rewanżowej przystąpiła z pierwszego miejsca w tabeli Fortuny 1. Ligi i była uznawana za głównego faworyta do awansu. I niemal do końca sezonu wszystko wskazywało na to, że trener Wojciech Łobodziński wraz ze swoimi podopiecznymi dostaną się do krajowej elity.

Jednak im bliżej końca sezonu, tym gorzej wyglądały gra i wyniki w wykonaniu żółto-niebieskich. Kontuzje nie oszczędziły Janusza Gola, Sebastiana Milewskiego, Martina Dobrotki, Huberta Adamczyka czy Dawida Gojnego. Top musiało odbić się na grze zespołu. W efekcie żółto-niebiescy na samym finiszu stracili drugie miejsce w tabeli, dające bezpośredni awans, na rzecz GKS-u Katowice, a następnie w niesamowitych okolicznościach przegrali u siebie finał barażów z Motorem Lublin.

Bez dwóch zdań najlepszymi piłkarzami Arki w pierwszej połowie roku byli Olaf Kobacki i Karol Czubak. To oni w wielu przypadkach dawali drużynie asysty i gole. To oczywiście musiało mieć wpływ na ich aktualną wartość. Ci dwaj zawodnicy dali gdyńskiej drużynie bardzo dużo jakości na boisku.

Nie jest pewne, czy zostaną w Arce i będą z drużyną ponownie walczyć o awans do PKO Ekstraklasy. Kolejnym piłkarzem, który pokazał się z dobrej strony, był młodzieżowiec Kacper Skóra. To zawodnik, który ma spore umiejętności, potencjał i na pewno będzie się wciąż rozwijać. Kto aktualnie jest najcenniejszym zawodnikiem w kadrze zespołu?

Zapraszamy do oglądania i zapoznania się z rankingiem. Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *