Hiszpania – Gruzja TRANSMISJA NA ŻYWO. La Furia Roja rozgromiła Gruzinów. Hiszpanie pewnie wchodzą do ćwierćfinału

Początek spotkania w niedzielę (30.06.2024 r.) o godz. 21:00. Studio przedmeczowe w TVP Sport rozpocznie się o godz. 16:00, a w TVP 1 o godz.

17:20. Stream online dostępny będzie na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto wszystkich Czytelników zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji na żywo z tego pojedynku w naszym serwisie – www.dziennikbaltycki.pl. Najlepsze memy po meczu Polska – Austria.

Na drodze stanie Gruzja, która sprawiła już jedną sensację w starciu z zespołem z Półwyspu Iberyjskiego, bo wygrała z Portugalią 2:0 i to dało wyjście z grupy. Portugalia zagrała przeciwko Gruzji słaby mecz i nic tu nie zmienia fakt, że w zdecydowanej większości wystąpili zawodnicy rezerwowi. Gruzini pokazują się z dobrej strony w turnieju i chcą sprawić kolejną sensację. Hiszpanie prezentują się znakomicie na EURO 2024.

Jak dotąd wygrali wszystkie mecze i nie stracili w nich gola. W spotkaniu z Gruzją z pewnością będą chcieli tę serię kontynuować. Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *