Antykoszykówka Trefla Sopot w Szczecinie. Żółto-czarni skompromitowali się w ataku, co King skrzętnie wykorzystał

No cóż, w pierwszej kwarcie meczu numer trzy nasza drużyna miała kłopoty – żółto-czarni nie trafili ani razu na osiem prób za dwa, osiągając skuteczność rzutów z gry na poziomie zaledwie 21 procent. Trefl prowadził grę w hali Netto Arena w Szczecinie, ale napotkał wiele trudności, szczególnie w ofensywie. W rezultacie, schodząc na przerwę, nasza drużyna trafiła jedynie pięć razy z gry, przegrywając 22:34.

Warto zauważyć, że zarówno nasza drużyna, jak i King Szczecin mieli trudności z trafianiem, ale żółto-czarni zdobyli serię punktów 11-0 na początku czwartej kwarty. Można im zarzucić wybór rzutów za trzy, które były momentami nieskuteczne, ale nie brakowało im pewności siebie do ostatniej syreny w meczu. W piątek, 7 czerwca 2024 roku o godz.

20 Trefl rozegra w hali w Szczecinie mecz numer cztery. Jeśli nasza drużyna nie podniesie się mentalnie, może to być bardzo trudne spotkanie. Transmisja tego meczu będzie dostępna w Polsacie Sport 1.

Zapraszamy do śledzenia naszej drużyny na Facebooku, gdzie publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jeśli widziałeś coś interesującego lub zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo, dołącz do nas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *