Cztery tysiące fanów wspierało Polki w meczu w Gdyni. Czy byliście tam? Znajdźcie się na zdjęciach. Dominika Grabowska: Nie czujemy się upokorzone.

Kobieca reprezentacja Polski w piłce nożnej staje się coraz bardziej popularna. Mimo postępów na boisku, nadal trzeba zaczekać na widoczne efekty. Nie jest to takie proste, że kilka meczów wystarczy, aby osiągnąć światowy poziom. Pomimo dominacji Niemek w drugiej połowie, polskie piłkarki zagrały na miarę swoich aktualnych możliwości.

Po meczu rozdawały autografy i robiły sobie zdjęcia z najmłodszymi fanami. Kapitan drużyny, Dominika Grabowska, podkreśla, że chociaż dobrze zaczynają mecze i strzelają bramki, to brakuje zdrowia i kondycji. Mimo porażki z trzecią drużyną w Europie, Niemkami, nie czują się upokorzone i widzą te mecze jako lekcje, które pomogą im poprawić swoją grę. Skupiają się teraz na przyszłych spotkaniach eliminacyjnych.

Trenerka Nina Patalon również odnosi się do przyszłości z optymizmem, powtarzając, że drużyna będzie gotowa na nadchodzące mecze, mimo że termin jest trudny ze względu na okres przygotowawczy. Reprezentacja potrzebuje czasu, by osiągnąć elitarny poziom, jednak mają nadzieję, że nauki z tych spotkań pomogą im w przyszłych występach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *