Najnowsi trenerzy w polskich klubach Ekstraklasy. Lista nowych i zastępców

Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi Cracovię, choć prezes dał do zrozumienia, że tymczasowy szkoleniowiec ma na to największe szanse. Trudno powiedzieć jak postąpi Zagłębie Lubin, którego odżyło na finiszu rozgrywek, a do którego przymierzano już Dawida Szulczka, trenera odchodzącego z Warty.

Dwa razy wymiany dokonał ŁKS Łódź – najpierw z Kazimierza Moskala na Piotra Stokowca, potem na Marcina Matysiaka, który tchnął nowego ducha, ale ligi nie utrzymał. Źle wyszli też na zwolnieniu Johna van den Broma w Lechu Poznań (następcą Mariusz Rumak).

Mieszane uczucia mają w Legii Warszawa (Goncalo Feio za Kostę Runjaica), Cracovii (Dawid Kroczek za Jacka Zielińskiego) czy Radomiaku Radom (Maciej Kędziorek za Constantina Galcę). W Widzewie Łódź pracę stracił Janusz Niedźwiedź, którego wiosną zatrudnił Ruch Chorzów.

Być może to on odbuduje zespół w 1 lidze, bo na powrót do poprzedniego klubu się nie zanosi – Daniel Myśliwiec wykonuje dobrą robotę. [Trener Mariusz Misiura pożegnał się ze Zniczem Pruszków.

Nie tylko Josue. Możliwa list… Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Widziałeś coś interesującego?

Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *