Nowy sezon piłkarski w trzeciej i czwartej lidze na Pomorzu zapowiada się interesująco.

Rozgrywki piłkarskie w niższych ligach Pomorza zapowiadają się bardzo interesująco w nadchodzącym sezonie. W trzeciej lidze regionu zmniejszyła się liczba drużyn do trzech – Gedania Gdańsk, Cartusia Kartuzy i beniaminek Gryf Słupsk.

Kibice są podekscytowani możliwością rywalizacji o jak najlepsze wyniki, co pozwoli zawodnikom zdobyć cenne punkty do rankingu „Piłkarskich Orłów”. Pierwszy weekend sierpnia przyniesie rozpoczęcie rozgrywek, gdzie Gedania zagra z Błękitnymi Stargard, Gryf podejmie Sokół Kleczew, a Cartusia zmierzy się z Wdą w Świeciu.

W tym samym czasie rozpoczną się również rozgrywki czwartej ligi pomorskiej, która zapowiada się bardzo interesująco ze względu na napiętą rywalizację. Celem rankingu „Piłkarskich Orłów” jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych strzelców piłkarskich zarówno w kategorii męskiej, jak i kobiecej.

Uwzględnia to gole zdobyte na różnych poziomach, w tym ekstraklasie/ekstralidze, I, II, III, IV lidze, Pucharze Polski oraz w europejskich pucharach. Przypomina się również istotne współczynniki, przez które mnoży się gole uzyskane na różnych poziomach rozgrywkowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *