Portugalia – Francja NA ŻYWO 5.07.2024 r. Gdzie oglądać transmisję w telewizji i online? Wynik meczu, stream, relacja

Początek spotkania w piątek (5.07.2024 r.) o godz. 21:00. Studio przedmeczowe w TVP Sport i w TVP 1 rozpocznie się o godz.

20:30. Stream online dostępny będzie na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto wszystkich Czytelników zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji na żywo z tego pojedynku w naszym serwisie – www.dziennikbaltycki.pl.

! [Najlepsze memy po meczu Polska – Austria. Piłkarze reprezentacji Portugalii i Francji marzą o wielkim sukcesie w EURO 2024 i chcą zagrać w wielkim finale.

Do czołowej czwórki awansuje jednak tylko jedna z tych drużyn, a druga będzie musiała wrócić do domu. W fazie pucharowej mistrzostw Europy już nie ma miejsca na pomyłki. Kto przegrywa, ten wraca do domu.

Tego nie chcą ani Portugalczycy, ani Francuzi. Obie reprezentacje na EURO 2024 prezentują zbliżony poziom. Kibice liczą, że w końcu coś więcej na boisku pokażą Cristiano Ronaldo oraz Kylian Mbappe.

W obu reprezentacjach nie brakuje piłkarskich gwiazd, a kibice liczą, że będzie to świetne piłkarskie widowisko. Ktoś jednak będzie płakać, a ktoś cieszyć się z awansu do strefy medalowej turnieju. Widziałeś coś interesującego?

Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *