Oto najdrożsi zawodnicy Lechii Gdańsk. Kto jest obecnie najbardziej wyceniany? Prezentujemy aktualny ranking TOP 20

Pierwsze pół roku było bardzo udane dla zespołu Lechii Gdańsk. W świetnym stylu i przytupem awansowali do PKO Ekstraklasy. Biało-zieloni pokazali klasę sportową, co musiało odbić się na wycenach piłkarzy.

Dziś w większości przypadków są one wyższe niż jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Nie wszyscy piłkarze mogą zaliczyć rundę wiosenną do udanych. Kontuzje Conrado oraz Luisa Fernandeza sprawiły, że ci zawodnicy praktycznie nie pojawili się na boisku, poza epizodami Hiszpana.

To także miało wpływ na kształtowanie się wycen tych zawodników. Transfery w Lechii. Kto odejdzie, a kto przyjdzie?

Maksym Chłań miał bardzo dobre liczby i świetnie spisywał się w olimpijskiej reprezentacji Ukrainy. Przyczynił się do awansu biało-zielonych do krajowej elity. Camilo Mena miał wiosnę zdecydowanie lepszą od jesieni, a jego bramki i asysty miały duży wpływ na wynik końcowy Lechii.

Błyszczyli także Iwan Żelizko, Rifet Kapić oraz Tomasz Neugebauer. Defensywa również stanęła na wysokości zadania. Nowe wyzwania czekają zespół prowadzony przez trenera Szymona Grabowskiego na boiskach PKO Ekstraklasy.

Najciekawsze wydarzenia i konkursy publikujemy na Facebooku. Zapraszamy do oglądania i zapoznania się z rankingiem. Dołącz do nas na Facebooku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *