Chorwacja vs. Włochy: Zapierające dech w piersiach! Karny zmarnowany, gol Łuki Modricia. Italia elimiuje Chorwację z EURO 2024.

Początek spotkania w poniedziałek (24.06.2024 r.) o godz. 21:00. Studio przedmeczowe w TVP 2 rozpocznie się o godz. 20:15.

Stream online dostępny będzie na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto wszystkich Czytelników zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji na żywo z tego pojedynku w naszym serwisie – www.dziennikbaltycki.pl. Najlepsze memy po meczu Polska – Austria. W lepszej sytuacji jest drużyna Italii, której do szczęścia wystarczy remis.

I to nawet gdyby swój mecz z Hiszpanią wygrała Albania, bo Włosi wygrali bezpośrednie spotkanie. Sytuacja Chorwacji jest bardziej skomplikowana. Musi wygrać z Włochami, bo tylko wtedy wyprzedzi ten zespół w tabeli. Cztery punkty powinny dać awans nawet z ewentualnego trzeciego miejsca.

Remis także może zapewnić drużynie z Bałkanów trzecie miejsce w grupie, ale dwa punkty mogą okazać się zbyt małym dorobkiem, aby zagrać w 1/8 finału EURO 2024. Zapowiada się mecz twardy i pełen emocji. Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *