Ruchy transferowe w Lechii Gdańsk. Kto odejdzie, a kto przyjdzie? Łukasz Zjawiński zagra w Polonii Warszawa

Lechia musi być gotowa na nowe wyzwania, dlatego wzmocnienie składu jest konieczne. Pewne jest, że Dawid Bugaj oraz Jakub Sypek pożegnali się z Lechią, ponieważ klub z Gdańska nie skorzystał z opcji pierwokupu. Antoni Mikułko, Jan Biegański oraz Bartosz Brzęk mają zostać wypożyczeni, a kontrakt Sarnawskiego automatycznie przedłużył się wraz z awansem zespołu do PKO Ekstraklasy. Kapić, który był wypożyczony z łotewskiej Valmiery, zostanie wykupiony.

Rozpoczęła się giełda nazwisk zawodników, którzy mogą trafić do zespołu prowadzonego przez trenera Szymina Grabowskiego. Cała trójka na pewno poprawi sportową jakość zespołu biało-zielonych, jednak Lechia nadal potrzebuje wzmocnień, aby spokojnie rywalizować w krajowej elicie. Władze klubu pracują nad transferami, ale kibice mogą być zmuszeni do cierpliwości, ponieważ nowi zawodnicy mogą trafić do Lechii już po inauguracji rundy wiosennej w PKO Ekstraklasie. Rozmowy z zawodnikami już się toczą i będziemy na bieżąco informować o piłkarzach, którzy mogą dołączyć do Lechii lub odejść.

Będziemy opierać się na komunikatach z Lechii, własnych informacjach oraz na wiadomościach medialnych. Dołącz do nas na Facebooku! Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jeśli widziałeś coś interesującego lub zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo, daj nam znać!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *