Wielki sukces policjantki z kwidzyńskiej komendy! Sierżant Joanna Chojnacka z tytułem wicemistrzyni Europy w sztukach walki

W dniach 8-9 czerwca br. odbyły się zawody, w których poza reprezentacją Polski uczestniczyły drużyny z Rumunii, Ukrainy i Niemiec. Dowiedzieliśmy się, że policjantka pasjonuje się sztukami walki od młodości i aktywnie je trenuje. Przekazała tę miłość również swoim dwóm synom, którzy posiadają żółte pasy w karate i wspierają swoją mamę podczas zawodów.

Pomimo wielu obowiązków prywatnych i zawodowych, policjantka od siedmiu lat aktywnie uczestniczy w Fundacji Aktywizacji i Integracji Sztuki Walki w miejscowości Nowe (pow. świecki), uczęszczając na treningi Shotokan. Zdobyła wiele sukcesów sportowych, w tym srebrny medal w Kenjutsu (japońska sztuka władania mieczem) oraz brązowy medal w kata (sekwencja bloków, kopnięć i ciosów) na mistrzostwach Polski w Inowrocławiu. Informacje te pochodzą od oficera prasowego KPP Kwidzyn.

Kwidzyńscy policjanci na motocyklach zachęcają do śledzenia “Dziennika Bałtyckiego” i zgłaszania ciekawych treści czy zdjęć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *