Ruchy transferowe w Lechii Gdańsk. Kto odejdzie, a kto przyjdzie? Lukass Vapne trafi do Lechii, a Antoni Mikułko w Wieczystej Kraków?

Lechia musi być gotowa na wyzwania, więc wzmocnienia składu są konieczne. Pewne jest, że z Lechią pożegnali się już Dawid Bugaj oraz Jakub Sypek. Klub z Gdańska nie skorzystał z opcji pierwokupu.

Na wypożyczenie mają się udać Antoni Mikułko oraz Jan Biegański, Bartosz Brzęk. Sarnawskiemu kontrakt przedłużył się automatycznie wraz z awansem zespołu do PKO Ekstraklasy. Z kolei Kapić, który był wypożyczony z łotewskiej Valmiery, zostanie wykupiony.

Ruszyła już giełda nazwisk zawodników, którzy mogą trafić do zespołu prowadzonego przez trenera Szymina Grabowskiego. Całą trójka na pewno podniosłaby sportową jakość zespołu biało-zielonych. Nie zmienia to faktu, że Lechia potrzebuje wzmocnień, żeby z większym spokojem grać w krajowej elicie.

Nic dziwnego, że władze klubu pracują nad transferami. Nie można jednak wykluczyć takiej sytuacji, że kibice będą zmuszeni uzbroić się w cierpliwość, a nowi zawodnicy mogą trafiać do Lechii już po inauguracji rundy wiosennej w PKO Eksstraklasie. Rozmowy z zawodnikami więc się toczą.

My tutaj będziemy na bieżąco podwać informacje o piłkarzach, którzy mogą przyjść do Lechii albo z klubu odejść. Będziemy się opierać na komunikatach z Lechii, ale też na własnych informacjach oraz na tych, które będą się pojawiać w przestrzeni medialnej. Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *