O marzeniach i ich spełnianiu. Ogniwo Sopot dąży do ugruntowania swojej pozycji na futbolowej mapie Pomorza!

Mariusz Putrycz, wiceprezes Ogniwa Sopot, mówi o meczu z Zenitem, wyrażając szkodę, ale podkreśla, że ich cel awansu pozostaje niezmienny. Zaznacza, że wszystko jeszcze może się wydarzyć, szczególnie w kontekście meczu zespołu Startu Mrzezino z Zenitem. Piłkarze OKS-u Janowo są pewni awansu, a o drugie miejsce walczą zespół Startu Mrzezino oraz piłkarze Ogniwa.

Podkreśla, że mecz z Barcą Bolszewo będzie trudny, ale drużyna jest naładowana pozytywną energią i wiarą w upragniony awans. Trener Ogniwa, Adam Bilewicz, komentuje rozczarowanie wynikiem meczu z Zenitem, jednak zaznacza, że ich cel się nie zmienia i podkreśla determinację w dążeniu do upragnionego awansu. Marcin Krakowski, prezes klubu, wyraża nadzieję na rywalizację w V lidze latem 2024 roku oraz podkreśla priorytet stawiania na najzdolniejszych młodych piłkarzy z Sopotu i Trójmiasta.

Klub planuje również utworzyć sekcję futsalową oraz zespół kobiet i stara się przyciągać atmosferą, wynikami oraz piłkarskimi tradycjami. Klub dąży do realizacji wszystkich swoich założeń i powrotu na piłkarską mapę Polski. Współpraca Ogniwa z akademią KP Ogniwo Sopot obejmuje treningi dla 5 grup rocznikowych, a klub patrzy na piłkę nożną szerzej, planując rozwój sekcji futsalowej oraz zespołu kobiet.

Ogniwo Sopot chce być miejscem przyciągającym rywalizacją, wynikami i dobrą atmosferą oraz pielęgnować piłkarskie tradycje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *