Dwa mecze Trefla Sopot w hali w Szczecinie przeciwko Kingowi. Minimalnym celem jest jedno zwycięstwo.

Zagubione piłki, zbiórki w ataku oraz piłki neutralne – to trzy elementy, które determinują zwycięskie serie w fazie play-off. Po sezonie zasadniczym drużyna z Sopotu zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie Anwilowi Włocławek. Niemniej jednak, “Rottweilerowie” odpadli po ćwierćfinałach.

Teraz w sezonie 2023/2024, Trefl Sopot rywalizuje z Kingiem Wilkami Morskimi Szczecin w finałach. Trefl jest zespołem, który zajął drugie miejsce po fazie zasadniczej i jest uznawany za silny. Trener Tabak dokonał kilku zmian przed drugim meczem, który ważył się do końca, a pieniądz decydowało o wyniku.

Zbiórki oraz kontrataki były kluczowe w rozstrzygającej, czwartej kwarcie. Zespół musi wyciągnąć wnioski po tych spotkaniach. Podczas inauguracji, Trefl nie znalazł sposobu na Kinga, a trener Tabak uznał to za brak mentalnego nastawienia po półfinałowej rywalizacji.

Sopocianie jednak pokazali, że są w stanie osiągać pozytywne wyniki poprzez ambitną walkę, nawet gdy mają problemy z trójki. Trefl będzie starał się osiągnąć sukces w meczach w Szczecinie, które odbędą się w środę, 5 czerwca 2024 roku o godz. 20 oraz w piątek, 7 czerwca 2024 roku o godz.

20. Istnieje jednak pewność, że dojdzie do meczu numer 5 w Ergo Arenie w poniedziałek, 10 czerwca 2024 roku o godz. 20.

Zachęcamy do wspierania drużyny na meczach, które będzie transmitował Polsat Sport 1. Klub doceni wsparcie kibiców, oferując im zniżki na bilety.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *