Stadion w Gdyni jest gotowy na barażowy finał Arki z Motorem Lublin. Mobilizacja wejdzie w akcję!

Arka Gdynia ma szczęście, że może liczyć na wsparcie swoich fanów. To wsparcie jest bardzo istotne, szczególnie gdy drużynie nie idzie wszystko zgodnie z planem.

Po zadyszce na finiszu rozgrywek 1 Liga, piłkarze Wojciecha Łobodzińskiego znaleźli się w trudnej sytuacji, ale klub pracował intensywnie, aby stworzyć najlepsze warunki do odbudowy drużyny, organizując mini zgrupowanie w Gniewinie. Arka odwdzięczyła się dobrą postawą na boisku i cieszyła się wsparciem prawie 8 tysięcy kibiców przy Olimpijskiej.

Potencjał frekwencyjny w Gdyni jest jeszcze wyższy, co pokazał wcześniejszy mecz Arki z GKS-em Katowice. Motor Lublin, który zawita nad morze w niedzielę, 2 czerwca 2024 roku, również prezentuje się dobrze.

Zapowiadają się emocjonujące zawody, a Żółto-niebiescy będą mieć wsparcie przychylnie nastawionych trybun, czego goście nie doświadczą. Logując się do systemu po raz pierwszy, ważne jest, aby wiedzieć, że login to numer PESEL, a hasło to nazwisko pisane wielkimi literami wraz z polskimi znakami.

Bilety na mecz zakupione w kasie lub punktach stacjonarnych w dniu meczu są droższe o 10 złotych. Posiadacze karnetów całosezonowych lub na rundę wiosenną nie muszą nabywać oddzielnych wejściówek na baraże, ponieważ wchodzą na stadion na swoje miejsca.

Bilety na strefę niebieską (Górka/GOSiR) kosztują 15 złotych (ulgowy) oraz 25 zł (normalny), a strefa żółta (Tory/Olimpijska) to odpowiednio 25 zł (ulgowy) i 35 zł (normalny). Bilet na sektor rodzinny kosztuje 35 zł dla opiekuna, a dziecko do lat 15 wchodzi bezpłatnie.

Dla bardziej wymagających są bilety do strefy VIP (sektory B3 i B4) w cenach 100 zł (ulgowy) i 200 zł (normalny) oraz strefy VIP Gold (za 200 i 400 złotych).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *