Rekordy życiowe i trzy minima na mistrzostwa Europy podczas Monika Pyrek Tour!

Monika Pyrek organizuje tegoroczny Monika Pyrek Tour po raz czwarty. W ramach tego wydarzenia odbywają się zawody w sześciu kategoriach wiekowych, oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Ponadto uczniowie szkół podstawowych oraz przedszkolaki są zapraszani do strefy aktywności, gdzie mogą spróbować swoich sił w skokach o tyczce. Popularnością cieszył się także skok o tyczce do basenu z kulkami.

W pierwszych zawodach Monika Pyrek Tour w Szczecinie w 2024 roku padło wiele świetnych rezultatów, a troje zawodników uzyskało minima na mistrzostwa Europy juniorów młodszych. Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz marki Adidas i SsangYong Promotor wspierają organizację zawodów. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostali ogłoszeni, a podkreślono, że nawet najmłodsi adepci skoku o tyczce mogą brać udział w zawodach z uwagi na niską wysokość poprzeczki. Cykl Monika Pyrek Tour składa się z pięciu zawodów, z których jeden już odbył się w Szczecinie, natomiast kolejne odbędą się w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Bydgoszczy.

Zachęcamy do dołączenia na Facebooku w celu śledzenia najciekawszych artykułów, wydarzeń i konkursów związanych z Monika Pyrek Tour.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *