Oceny piłkarzy Lechii Gdańsk za mecz z Wisłą Kraków. Maksym Chłań: Bez potrzeby znać to, co działo się w szatni

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia NA ŻYWO. Największy wpływ na grę zespołu w Krakowie przeciwko Wiśle mieli obrońcy.

Ostatnia akcja meczu to strzał Meny, który zamiast dograć piłkę do pustej bramki Chłaniowi, zdecydował się sam strzelić. Chłań z humorem zauważył to i powiedział, że następnym razem niech mu poda.

Jednakże ogólnie mecz był udany, zwłaszcza dzięki doświadczeniu gry skrzydłowym. Mecz miał wiele ciekawych momentów, takich jak znakomite podanie do Meny przy czwartym golu dla Lechii oraz wywalczenie rzutów karnych i czerwonych kartek dla piłkarzy Wisły.

Podczas ostatniej akcji meczu Mena mógł mieć kolejną asystę, ale zdecydował się na strzał, który jednak nie był udany. Tomek wykorzystał dwa karne z zimną krwią i trafił do pustej bramki po zagraniu Meny.

Miał jednak też kilka minusów, takich jak faul przed polem karnym, po którym przeciwnik strzelił gola z rzutu wolnego. Strzał z dystansu za którego bramką był Chłań także był zagraniem Mena.

Mimo to, obrońcy Wisły mieli z nim duże problemy. Za grę defensywną niektórzy zawodnicy otrzymali krytykę.

Jeden z graczy przegrał pojedynek w polu karnym, a na koniec sprokurował karnego za zagranie piłki ręką. Wszystkie oceny dotyczą opinii na temat występu poszczególnych zawodników.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *