Arka Gdynia potrzebuje poradzić sobie z problemami kadrowymi i awansować do ekstraklasy. Olaf Kobacki ma nowy kontrakt, a Dawid Gojny zakończył sezon

Olaf Kobacki jest bardzo ważnym graczem w drużynie Arki Gdynia. W tym sezonie zdobył 12 goli i zanotował 5 asyst, co stanowi imponujący wynik. Po awansie do PKO Ekstraklasy ma być kluczowym graczem dla zespołu. Prezes Arki, Marcin Gruchała, cieszy się z zaangażowania Kobackiego w dalszy rozwój umiejętności i kariery.

Zależy mu na walce i zaangażowaniu piłkarza zarówno w grze, jak i na treningach. Arka Gdynia jest bliska awansu do krajowej elity, ale musi unikać porażek w najbliższych meczach. W trzech ostatnich spotkaniach straciła pięć punktów, ale mimo to wciąż pozostaje w walce o awans. Kontuzje piłkarzy, jak Janusz Gol, Sebastian Milewski, Hubert Adamczyk, oraz złamanie kości łokciowej przez Dawida Gojnego stanowią kolejne wyzwanie dla drużyny.

Trener musi znaleźć zastępstwo dla kontuzjowanych graczy. Pauza grozi kilku zawodnikom z powodu żółtych kartek, co jest kolejnym problemem dla trenera. Sytuacja ta z pewnością wpłynie na strategię gry zespołu w kolejnych meczach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *