Lechia Gdańsk blisko awansu do ekstraklasy. W środę chce pokonać Polonię. Szymon Grabowski: Chcemy szybko osiągnąć cel.

Za chwilę rozpocznie się mecz Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa. W trakcie gry z Lechią nie zagra Tomas Bobcek, który musi odpocząć ze względu na cztery żółte kartki. Jednak Iwan Żelizko wraca po pauzie za kartki, a do dyspozycji po urazie będzie także Dominik Piła.

Chociaż trener Szymon Grabowski nie zdradził wszystkich szczegółów, to możemy się spodziewać, że Dawid Bugaj będzie rywalizować o miejsce w składzie na prawej obronie. Lechia Gdańsk walczy o awans do PKO Ekstraklasy, podczas gdy Polonia Warszawa dąży do utrzymania w Fortuna 1. Lidze.

Polonia jest niebezpiecznym rywalem, zwłaszcza podczas wyjazdowych meczów. Zespół z Warszawy nie przegrał żadnego z siedmiu ostatnich meczów, co dowodzi ich determinacji. Szkoleniowiec gdańskiego zespołu zapewnia, że Lechia przygotowuje się mentalnie i będzie robić wszystko, aby zdobyć trzy punkty.

Drużyna chce zrealizować swoje cele i awansować do wyższej ligi. Nastawienie Biało-Zielonych jest na zwycięstwo, a zawodnicy liczą na wsparcie kibiców. Trener Grabowski zaznacza, że każdy mecz wiąże się z dużym znaczeniem z punktu widzenia tabeli, ale ich celem jest wyłącznie zwycięstwo i awans do PKO Ekstraklasy.

Mecz Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa będzie transmitowany o 20:30 w Polsacie Sport oraz w Polsacie Box Go.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *