Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk 20.04.2024 r. Znamy skład Biało-Zielonych! Bez Dominika Piły, ale z Maksymem Chłaniem

Jeszcze w tym spotkaniu za kartki musi pauzować Iwan Żelizko, a po zabiegu czyszczenia kolana pauzować musi Luis Fernandez. Hiszpan w tym sezonie może już nie pojawić się na boisku. Za to Dominik Piła doznał urazu w ostatnim spotkaniu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Z kolei do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie już Maksym Chłań. Z kolei w drużynie Górnika kontuzje leczą Marcin Grabowski oraz Egzon Kryeziu i w tym sezonie nie zagrają. Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk NA ŻYWO.

Niestety, do końca rozgrywek już nie zagra. Wspieramy go, żeby szybko wrócił do zespołu. Jeśli chodzi o Dominika Piłę, to nie będzie go w kadrze meczowej – powiedział Szymon Grabowski, trener Lechii.

Lechia jako pierwsza wygra w Łęcznej? Szwed jest fenomenem, bo gra we wszystkich meczach na środku obrony i od początku sezonu nie dostał nawet jednej żółtej kartki. – Nie wiem jak to robię.

Może dlatego, że przed sobą mam Iwana Żelizkę i on to bierze na siebie – powiedział z uśmiechem Elias. Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

rocznicy premiery filmu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *