Lechia Gdańsk chce wygrać w Łęcznej – Szymon Grabowski nie myśli o remisie. Chcą zdobyć komplet punktów.

Pięć zwycięstw i osiem remisów – taki jest bilans Górnika na stadionie w Łęcznej. Oba zespoły będą chciały zakończyć ten mecz zwycięsko. Górnik, bo walczy o udział w barażach o awans do PKO Ekstraklasy, a Biało-Zieloni chcą zbliżyć się do kwalifikacji bezpośredniej. Piłkarze Lechii muszą zagrać maksymalnie skoncentrowani, bo jeśli Górnik wygra sobotnie spotkanie, to zmniejszy stratę do zespołu z Gdańska do pięciu punktów i może uwierzyć, że do zakończenia rozgrywek jeszcze wiele może się wydarzyć.

Lechia Gdańsk nigdy jeszcze w tym sezonie ligowym nie przegrała meczu u siebie. Szymon Grabowski, trener Lechii, stwierdził, że jego drużyna dąży do zwycięstwa i nie ma zamiaru zadowolić się jednym punktem. Drużyna z Gdańska boryka się jednak z problemami kadrowymi, a także kontuzjami graczy. Trener Grabowski podkreślił, że mecz z Górnikiem będzie jednocześnie ważny i trudny dla zespołu z Gdańska.

Wierzy, że kibice po meczu będą zadowoleni, ale ma nadzieję, że Lechia wyjdzie zwycięsko i chce przeorganizować grę w defensywie, jak również poprawić zachowania bocznych pomocników. Mecz zapowiada się interesująco, a mimo sprzedaży ponad 15 tysięcy biletów, trener Grabowski skupia się jedynie na nadchodzącym spotkaniu, wierząc, że zwycięstwo może znacząco wpłynąć na sytuację w tabeli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *