Arka Gdynia wraca z kompletem punktów po 4 meczach bez wygranej przeciwko Legnicy.

Spotkanie w Legnicy rozpoczęli lepiej gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 28. minucie. Jednak piłkarze Miedzi szybko wyrównali stan meczu w 31. minucie. To było trzecie ligowe trafienie 24-latka w tym sezonie.

Istnieje jednak możliwość, że napastnik żółto-niebieskich zmieni klub jeszcze w tym oknie transferowym. Jeden z najlepszych napastników 1 ligi przyciąga uwagę wielu klubów. Pytanie teraz, czy sam zawodnik zdecyduje się na zmianę klubu czy też postanowi spróbować raz jeszcze awansować z Arką do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Obie drużyny niespecjalnie starały się zagrozić bramce rywala, więc remis był sprawiedliwym wynikiem. Drużyna gości nie zamierzała się z tym zgodzić i w drugiej połowie meczu Arka weszła odważniej.

Najciekawsze wydarzenia miały miejsce w doliczonym czasie gry. Teraz piłkarze pierwszej ligi czekają na przerwę reprezentacyjną. Arka, oczekująca na nowego trenera, z pewnością wejdzie w mecz z Kotwicą Kołobrzeg z podniesioną głową.

Mecz ten odbędzie się 15 września 2024 roku o godzinie 14:30. Dołącz do nas i śledź “Dziennik Bałtycki” codziennie. Jeśli widziałeś coś interesującego albo zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo, daj nam znać!