Chojniczanka wykorzystała szansę w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Radunia Stężyca nie sprostała rezerwom ŁKS-u Łódź

Klub “Chojna” odniósł zwycięstwo 3:2 nad rywalem z II ligi, Wisłą Puławy, w meczu rozegranym przed własną publicznością. Spotkanie miało swoją dramaturgię, gdyż gospodarze, pomimo prowadzenia 2:0, pozwolili sobie wbić dwie bramki na początku drugiej połowy, wyrównując wynik na 2:2. Radunia Stężyca nie zdołała wykorzystać szansy na zaskoczenie rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego. Pomimo prowadzenia 1:0 po 5 minutach gry, klub z II ligi ostatecznie odwrócił losy tego spotkania.

Pierwsza runda Pucharu Polski odbędzie się pod koniec września 2024 roku. Na tym etapie rywalizacji zobaczymy 16 zwycięzców regionalnych rozgrywek pucharowych. IV-ligowy Grom Nowy Staw będzie reprezentować Pomorze. Czy zobaczyłeś coś interesującego?

Czy może udało Ci się zrobić ciekawe zdjęcie lub nagranie wideo?