Arka Gdynia zwyciężyła z zespołem spadkowicza z PKO Ekstraklasy! Złoty gol Kacpra Skóry na końcu meczu z ŁKS-em Łódź

Mecz kończący drugą kolejkę w Betclic 1. Lidze był niecierpliwie oczekiwany przez kibiców.

W Gdyni zmierzyły się drużyny ŁKS Łódź i Arka Gdynia, obie aspirujące do awansu. Niestety, brakowało składnych akcji i sytuacji bramkowych, a w grze obu zespołów przeważały niedokładności.

W składzie Arki Gdynia znaleźli się młodzi zawodnicy, takich jak Kamil Górecki, Michał Rzuchowski, oraz Hide Vitalucci. Pomimo tego, że początkowo Arka dobrze weszła w mecz i zdobyła prowadzenie, stracili je w doliczonym czasie pierwszej połowy.

W drugiej połowie Arka miała przewagę, lecz nie potrafiła stworzyć czystych sytuacji do strzelenia gola. W końcu, w 88 minucie, rezerwowy Kacper Skóra zdobył bramkę, dając Arce pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Mecz zakończył się remisem 1:1, za moc temu w, po wyrzucie z autu, ŁKS Łódź doprowadził do wyrównania. Arce czeka trudny mecz z wymagającym rywalem, jednak ich celem będzie tylko zwycięstwo.

Mecz odbędzie się w poniedziałek (29.07.2024 r.) o godz. 20:30.

Studio przedmeczowe w TVP Sport rozpocznie się o godz. 20:25.

Na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport będzie dostępny stream online. Dodatkowo zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej na żywo z tego pojedynku na stronie www.dziennikbaltycki.pl.

ŁKS Łódź, spadkowicz z PKO Ekstraklasy, ma za sobą falstart, jednak ich celem jest awans do PKO Ekstraklasy. Trener Wojciech Łobodziński nie ukrywał ambicji zespołu.