Stal Rzeszów – Arka Gdynia NA ŻYWO 22.07.2024 r. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream?wynik meczu, online, relacja, składy drużyn

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się słabo. Bąkowski obronił ostry strzał Czubaka z kilku metrów w 25. minucie.

Arka miała lekką przewagę, ale brakowało czystych okazji bramkowych. Mecz rozpoczął się w poniedziałek, 22 lipca 2024 roku o godzinie 19:00.

Studio przedmeczowe w TVP Sport rozpoczęło się o 18:55. Transmisja online była dostępna na stronie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Zapraszano także do śledzenia relacji na żywo na stronie www.dziennikbaltycki.pl. Arka Gdynia chciała dobrze wystartować w lidze 22 lipca 2024 roku.

Zespół zagrał z drużyną Stali w Rzeszowie. W kadrze zespołu prowadzonego przez trenera Wojciecha Łobodzińskiego zaszło dużo zmian.

Kilku zawodników odeszło, w tym lider Olaf Kobacki, Sebastian Milewski i Alassane Sidibe. Do drużyny dołączyli nowi piłkarze, a teraz sztab szkoleniowy musi właściwie poukładać klocki.

Arka dysponuje ciekawym i silnym składem, co oznacza, że już od pierwszej kolejki ligowej powinna pokazać na boisku, że będzie dążyć do awansu do PKO Ekstraklasy. Mecz Stal Rzeszów – Arka Gdynia miał miejsce 22 lipca 2024 (poniedziałek) o godzinie 19:00 i został transmitowany przez TVP Sport.

Zachęcano także do dołączenia na Facebooku i uczestnictwa w konkursach oraz udostępniania interesujących artykułów, wydarzeń, zdjęć lub filmów.