Gryf Słupsk zapewnia awans do III ligi pokonując Suprę Kwidzyn!

Gryf nie analizował, Gryf nie grał na remis. Słupszczanie pojechali do Kwidzyna po zwycięstwo. Podopieczni Krzysztofa Mullera pewnie pokonali Suprę 2:0.

W 39. minucie pierwszą bramkę zdobył Wiktor Ciechański. Prowadzenie podwyższył w 73. minucie Daniel Piechowski i to Gryfici cieszyli się ze zwycięstwa. W 34 spotkaniach zanotowali tylko cztery porażki i trzy remisy (Gryf nie przegrał na własnym stadionie ani razu).

Wygrali aż 27 meczów! Piłkarze zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu z dorobkiem 84 punktów. O godzinie 20:30 na stadionie Gryfa przy ulicy Zielonej odbędzie się powitanie piłkarzy i trenerów.

Będzie to czas na wspólną zabawę i radość po sukcesie klubu. Wszystko to przy świetle jupiterów, które po raz pierwszy rozświetlą zmodernizowany obiekt. Dla kibiców przygotowano mnóstwo atrakcji.

Stadion na Zielonej prezentuje się w nowej odsłonie. Gryf Słupsk będzie móg… Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?