Pięć medali Magdaleny Mielnik z powiatu kościerskiego na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym

Magda pobiła swój ubiegłoroczny rekord na krajowych mistrzostwach, zdobywając 4 medale, w tym dwa złote i dwa srebrne. Był to jej szesnasty start z rzędu w Mistrzostwach Polski. W poprzednim roku zajęła dwa piąte miejsca, ale od 2010 roku regularnie zdobywa medale w kolejnych kategoriach wiekowych.

Teraz skupia się głównie na turniejach o najwyższej randze europejskiej i światowej. Jej cykl treningowy został zaplanowany w taki sposób, aby osiągnąć najwyższą formę na Mistrzostwach Polski, co zgodnie z jej deklaracją, udało się w 95 procentach. W konkurencji fuku-go zdobyła złoty medal, natomiast w konkurencji kumite zdobyła brązowy medal.

Niestety, doznała jednej porażki podczas decydującego pojedynku, co wzbudziło kontrowersje wśród wielu obserwatorów. W konkurencji kata drużynowe oraz kumite drużynowe, jej zespół z Krakowa zdominował rywalizację, zdobywając złote medale. Obserwuj “Dziennik Bałtycki” na Google News i dołącz do nas codziennie.

Jeśli masz jakieś interesujące treści lub zdjęcia, podziel się nimi z nami!