Polacy za granicą: Gol Piątka w Turcji, kontuzje Walukiewicza i Zielińskiego

Krzysztof Piątek w ostatnim meczu strzelił swojego czternastego gola w lidze tureckiej. Jego zespół, Fenerbahce, wygrał prestiżowy mecz z Besiktasem, a Piątek zanotował 11 asystę w sezonie. Dodatkowo uratował zespół przed utratą bramki. W innym wydarzeniu, Jan Bednarek z Southampton wziął udział w barażach o awans, ale został zmieniony w przerwie, gdy PSV Eindhoven prowadziło 5:0 (mecz zakończył się 8:0).

W innych wieściach, polski stoper z Empoli doznał kontuzji uda i będzie musiał przejść badania, które ustalą długość przerwy. Mateusz Łęgowski z Salernitany już po debiutanckim sezonie pożegna się z Serie A, ponieważ jego drużyna straciła matematyczne szanse na utrzymanie. Jego klub uległ Frosinone. Tamten mecz był jego ostatnim występem.

Nasz podstawowy piłkarz na lewe wahadło, który piąty raz od baraży nie podniósł się z ławki rezerwowych, z Serie A już po debiutanckim sezonie pożegna się Mateusz Łęgowski. Za niepokojącą wiadomość uznajemy kontuzję polskiego stopera z Empoli. Ten mecz był jego ostatnim występem. Stoper Empoli poprosił o zmianę w związku z problemami z udem.

O jego powrocie na boisko zdecydują badania, które będą przeprowadzone w tym tygodniu. Dołącz do nas na Facebooku! Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Widziałeś coś interesującego?