Dramatyczny mecz nocny Sabalenki z Badosą w Stuttgarcie: Hiszpanka zrezygnowała z powodu kontuzji.

W meczu pomiędzy Aryną Sabalenką a Paulą Badosą doszło do dramatycznej sytuacji. Hiszpanka wzięła przerwę medyczną, a gdy Białorusinka zaczęła ją pocieszać, Badosa rozkleiła się i zaczęła łkać w jej ramionach.

Spotkanie trwało 2 godziny 29 minut, a Sabalenka wykonała cztery asy i wykorzystała trzy z dziewięciu break pointów. Niestety, kontuzje sprawiły, że Badosa całkowicie wycofała się z Abu Dhabi Open i Indian Wells Open.

Aryna Sabalenka liczy na swój pierwszy triumf w turnieju w Stuttgarcie po trzech kolejnych porażkach w finale. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, a transmisja będzie dostępna w Canal Plus Sport.

Czy widziałeś coś interesującego? Może udało Ci się zrobić ciekawe zdjęcie lub wideo?