Reprezentacja kobiet Polski przegrana z Austrią w Gdyni w eliminacjach EURO 2025. Piękny gol Eweliny Kamczyk.

Piłkarki reprezentacji Polski miały nadzieję na poprawę swojego wizerunku po porażce wyjazdowej z Islandią 0:3. Ich zadanie było trudne, ponieważ Austriaczki zajmowały wyższą pozycję w rankingu FIFA.

Przez większość meczu Austriaczki utrzymywały się przy piłce i oddały więcej celnych strzałów. Pomimo dobrego początku, nasz zespół stracił gola po 15 minutach gry, co wpłynęło na dalszy przebieg meczu.

Rywalki skutecznie pilnowały najlepszą polską piłkarkę, Ewę Pajor, co utrudniało naszej drużynie przejęcie inicjatywy. Mimo kilku obiecujących szans na bramkę wyrównującą, nie udało się wykorzystać żadnej z nich.

Dopiero w 55 minucie Ewelina Kamczyk zdobyła bramkę, co wywołało radość zarówno u zawodniczek, jak i kibiców. Niestety, reprezentacja Austrii ponownie objęła prowadzenie, a ostateczny rezultat meczu był niekorzystny dla Polski.

Po tej porażce, drużyna zajmuje ostatnie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej do EURO 2025. Jednakże nadal mają szansę na awans, biorąc pod uwagę ich przynależność do dywizji A Ligi Narodów.

Następne mecze reprezentacja Polski rozegra z Niemkami, a jeśli ktoś widział coś interesującego podczas tych wydarzeń, proszony jest o podzielenie się zdjęciem lub wideo.